HAKKIMIZDA

 

Fotoğraf Baskısı; 1999 yılından itibaren yılından itibaren dijital faaliyetler yürüten, projeler üreten Marcancia tarafından 2020 yılında hayata geçirilmiş, tüketicilerine fotoğraf baskısı ve fotoğraf baskılı ürün ve hizmetler sunmaktadır.

 

Fotoğraf Baskısı; Sektörün dünyaca ünlü markası olan Fujifilm ile partner ilişkisi sürdürmektedir. Fotoğraf baskılarında Fujifilm Kağıdı ve Fujifilm Kimyasalları kullanamanın yanı sıra baskılarını da Fujifilm Makinelerinde yüksek kalitede gerçekleştirmektedir. Fotoğraf Baskısı; tüketicilerine sunduğu e-ticaret hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti, hızlı teslimat ve kaliteli ürünler tedarik etme prensiplerine sahiptir. Fotoğraf Baskısı; Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet göstererek milyonlarca insanın hayatına değer katacak anılara ortak olma gayretindedir. Kişi ve kurumların taleplerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 

Fotoğraf Baskısı; Faaliyetlerinde devamlılık ve sürdürülebilirlik ile birlikte sosyal ve etik sorumluluklarını da yerine getirme taahhüdüne sıkı sıkıya bağlıdır. Tüketiciler ile güven dolu ilişkiler kurmak, uzun vadeli ilişkide iletişimin devamlılığını sağlamaya özen göstermektedir. Fotoğraf Baskısı ve ekibi; insanlara, hayvan ve doğaya saygı hususunda özenli davranış içerisinde olup, yaşam boyu öğrenme ve fark yaratma ruhuna sahiptir. Fotoğraf Baskısı ve ekibi; kişi, kurum ve kuruluşa ait bilgilerin gizli tutulması ve yürürlükteki mevzuata uyumu konusunda azami gayret göstermektedir. Ayrıca üçüncü taraflara adil, dostça ve saygılı davranış içerisindedirler.

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz Boş